Masterclass Alumni

10 december 2010

Hieronder staat een overzicht van alle deelnemers aan de Masterclass edities, die sinds 2005 georganiseerd zijn. Mocht je je naam hier niet willen, mail dan aan de commissie O&T

Deelnemers Masterclass 2012 - editie 8

Thema: Liberale Dilemma's

Jan-Sebastiaan van Lissum

Liesje Schreinemacher

Bas ter Balkt

Femke Lagerveld

Adinda Lodders

Paul Twigt

Thomas Andriessen

Alex van der Baan

Gerrit Jan van den Dungen

Stefanie Kooiman

Bobby van der Laan

Kartinie Martowirono

Frederik Sluis

Rosalien van Dolder

Peter Kooij

Marielle Schipper

Jan Schouwenaar

Luuk Steenwelle

Marco Wiesehahn

Radboud van Casteren

 

Deelnemers Masterclass 2011 - editie 7

Thema: hoe wordt de VVD de grootste partij in Amsterdam?

Raphaël van Kraaij                  
Corien Huiskamp
Mirjam van der Sluis
Rik Torn
Ellen Boelema
Karin Loohuis
Elsbeth Beerepoot
Andries de Rooij
Aleid van der Zwan
Mark Thiessen
Joanne Visée
Claire Crans
Abe Brandsma
Charlotte Zegering Hadders 
Robbert Tan
Wendela van Rijmenam
Marten Boels
Ernst Vriesendorp
Ruben Brekelmans
Wim de Geus

 

Deelnemers Masterclass 2010 - editie 6

Thema: de koers van de VVD            

Alfred van der Klis                            

Dorothea van Rijnen                                  

Joep Janssen                                   

Anne Marttin                                          

Eelke van Tienhoven                         

Joris Blaauw

Bram Cornelissen                             

Elisabeth Groot                                          

P. Bressers                                      

Carolien Hermans                                      

Elliot Wagschal                                 

Ruben Wanders

Cees Eenhoorn                                 

Emile Verbeek                                       

Vanessa Penn                                  

Deirdre de Graaf                                        

Frank Kromer                                   

Wilco van Hoorn

Dilan Yesilgoz                                  

Joel Andoetoe

 

Deelnemers Masterclass 2009 - editie 5 (lustrum)

Thema: het juiste imago van de VVD              

Anna Kleene                                     

Ineke Verrips                                        

Nils Lamme                                      

Bart Drenth                                            

Johan Molema                                  

Peter van Gelderen

Bram Heerink                                   

Kenneth Manusama                                   

Sharita Raktoe                                 

Daniel Koerhuis                                         

Marcel Mokveld                                 

Steven van der Meulen

Gert Jan Neerhof                               

Marianne Poot                                       

Tim van Kampen                              

Henk Jan Bakker                                       

Marja Ruigrok                                   

Tobias Westerneng

Hildegard Nefs                                  

Marlies Katy Smit

 

Deelnemers Masterclass 2008 - editie 4

Anke Brus                                         

Grethe van Geffen                                  

Ruben Elkerbout                                

Arne van Nugteren                                 

Hein van Beuningen                           

Ruud Thijssen

Bart Groothuis                                   

Ingrid Giebels                                         

Tom Busard                                      

Bauke van Gent                                     

Machteld Vlaanderen                          

Wilmar Hendriks

Carla de Graaff                                 

Marc van Voorst tot Voorst                   

Wouter Nijssen                                  

Cor Mandemaker                                      

Martijn Boer                                      

Yvonn van der Linde-Haurissa

Daniël van Dongen                            

Michiel Koole 

Geert Koster                                     

Olga de Meij   

 

Deelnemers Masterclass 2007 - editie 3

Anna Marij van der Meulen                  

Lennaart Allan                                        

Nienke Kooistra                                 

Astrid Ens                                              

Marco van kalleveen                          

Patrick Hustinx

Bart van Harsel                                 

Marije Roos                                           

Renzo ter Haseborg                           

Bernadette van Pampus                         

Marjolein Kuijpers                              

Richard van Haaren

Eddy Meier                                       

Mathijs Stillebroer                                      

Rink Slotema                                    

Gerrit jan Stronks                                  

Maurice Piek                                     

Rob Otken

Jaap de Vries                                    

Max ter Horst                                        

Wouter Dingjan                                 

Jan Smit                                                 

Michel Tromp                                    

Wouter Kroon

Kaj Horn                                           

Michelle van der Burg

 

Deelnemers Masterclass 2006 - editie 2

Ariane Hoog                                      

Leonard den Hollander                              

Romie Goedicke                                

Carlos van Ree     

Maarten de Boer                                

Tamara Serno

Crys Larsson                                      

Marnix Laurs                                         

Theo Hooning                                    

Dirk Hanke                                            

Matthijs van Meerveld                         

Tjakko Dijk

Gijs Jongma                                       

Miranda Joziasse                                   

Wouter van Alderwegen                       

Joop Klinkhamer                                   

Paul Kraan                                         

Julius Kousbroek                                  

Rob de Bruin 

 

Deelnemers Masterclass 2005 - editie 1

Andre vd Netten van Stigt                   

Ivan Zaja                              

Rene Beerepoot                                

Arend Jan van der Beld  

Jeroen Scholten                                

Renske Bruinsma

Bas Mouton                                      

Maarten Berg  

Robin Fransman                               

Dennis Edeler     

Martin Kool                                       

Ruben Smit

Duncan Beekink                                

Mathijs Leendertse                            

Yuen keon Ng                                   

Frank van t Geloof                             

Peer Goudsmit                                  

Gishlene Schreinemacher                      

Petra Rona